Frezowanie CNC Śląsk

Zajmujemy się frezowaniem elementów jednostkowych oraz seryjnych. Nasz zakład znajduje się na Śląsku w miejscowości Żory. Nasza kadra z ponad 20 letnim doświadczeniem w obróbce metali w profesjonalny sposób doradzi i zaoferuje najkorzystniejszą metodę wykonania detalu. Nasze usługi frezarskie wykonujemy na nowoczesnych maszynach DMG MORI. Potrafimy frezować detale z precyzją nawet 0.005 mm. Dla naszych klientów wykonujemy również czernienie, anodowanie oraz hartowanie. Poza frezowaniem wykonujemy również gwintowanie, fazowanie czy grawerowanie.

Obróbka metali Śląsk

Obróbkę metalu wykonujemy z materiału własnego lub powierzonego przez klienta. Nasze doświadczenie i elastyczne podejście do obróbki pozwala nam na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Usługi frezowania Żory wykonujemy również w tworzywach sztucznych. Wszystkie wyfrezowane elementy przechodzą przez dział kontroli jakości, dzięki czemu klient zawsze otrzymuje detale zgodne z dokumentacją. Aby efektywniej wykonywać usługi obróbki skrawaniem śląsk wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie CAD CAM – Solidworks. Dzięki temu nasza praca jest efektywna czasowo. 

Wyceny

Galeria

Park maszyn

cmx 1

Frezowanie CNC Katowice

Zapraszamy do skorzystania naszych usług frezowania Katowice. Nasza firma znajduje się na śląsku a co za tym idzie większość naszych Klientów jest również z tego regionu. Wykonujemy obróbkę elementów do kopalni oraz zakładów przemysłu ciężkiego. Frezujemy detale ze stali nierdzewnych, aluminium, metali kolorowych czy tworzyw sztucznych. Poza frezowaniem świadczymy również usługi gwintowania, fazowania, planowania czy wiercenia. Wykonujemy elementy maszyn. Specjalizujemy się w skomplikowanych zleceniach frezerskich. 

logo cncgroup

ADRES

CNCgroup.pl
44-240 Żory
Warszowicka 8