Frezowanie CNC 

Frezowanie CNC Śląsk

Oferujemy frezowanie, toczenie, wycinanie, elektrodrążenie, spawanie,
produkcję z tworzyw sztucznych i form wtryskowych

 

Frezowaniem CNC na Śląsku zajmujemy się od ponad 20 lat. Doświadczenie nauczyło nas idealnie rozpoznawać potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Z chęcią i zaangażowaniem rozwiewamy wszystkie wątpliwości, doradzamy i odpowiadamy na pytania – od początku współpracy aż po finalizację projektu. Z tego powodu często jesteśmy pierwszym wyborem młodych firm, które do tej pory nie miały do czynienia z obróbką skrawaniem. Nie musisz obawiać się o swój brak doświadczenia czy wiedzy na temat frezowania CNC, by skorzystać z naszych usług. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie niejasności, byś mógł być pewny, że rezultat naszej pracy będzie tym, czego oczekujesz.

Frezowanie Śląsk

Dlaczego warto zdecydować się na frezowanie CNC Śląsk w CNCgroup?

  • Frezowanie Śląsk w CNCgroup to gwarancja wykonania obróbki metalu w zgodzie z najnowszymi technologiami. Detale wykonane dla Twojej firmy będą więc tak dokładne, jak to możliwe. Bez problemu odwzorujemy dla Ciebie nawet milimetrowe elementy.
  • Profesjonalizm to podstawa poprawnie wykonanego elementu. Natomiast profesjonalne podejście to nie tylko inwestowanie w nowoczesny park maszyn, ale również coś, czego nie da się kupić – doświadczenie. To zaś nasza grupa zdobywa od ponad dwóch dekad.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług frezowania CNC. Najlepszy sposób kontaktu z nami to wysłanie maila na adres biuro@cncgroup.pl 

Wyceny

Galeria

Park maszyn

cmx 1

Frezowanie CNC Śląsk

Zapraszamy do skorzystania naszych usług frezowania CNC w 3 i 4 osiach. Posiadamy nowoczesną frezarkę z sondą pomiarową detalu oraz narzędzia. Frezujemy detale o maksymalnej masie 800 kg. Wykonujemy elementy z materiału własnego oraz powierzonego. Wykonujemy pojedyncze zlecenia oraz seryjne produkty. Posiadamy oprogramowanie CAD/CAM do wykonywania skomplikowanych kształtów. Mamy możliwość frezowania detali w 4 osi. 

  • Zakres przesuwu osi: X / Y / Z – 800 / 560 / 510 mm
  • Wymiary stołu: 1100 x 560 mm
  • Obroty wrzeciona od 20 do 12 000 obr./min
  • Bezpośredni układ pomiarowy X Y Z
  • Sonda pomiarowa narzędzia i detalu
  • Chłodzenie przez wrzeciono
  • Dodatkowa oś na stole roboczym – stół obrotowy Lehman
  • Maksymalna waga detalu 800 kg

Frezowanie Śląsk – skorzystaj z naszych usług

Frezowanie CNC jest jedną z wielu świadczonych przez nas usług. Mamy możliwość frezowania w takich materiałach jak aluminium, stal, stal nierdzewna, tworzywa sztuczne. Frezowanie jest rodzajem obróbki skrawaniem w którym ruch obrotowy wykonuje narzędzie. Dodatkowym naszym atutem jest możliwość frezowania w 4 osi – gdzie dodatkowo możemy obracać przedmiotem. Umożliwia to frezowania różnego rodzaju wałków oraz kieszeni nawiniętych na wałek.

Frezowanie jest sposobem obróbki skrawaniem gdzie obrabiany przedmiot jest nieruchomy. Narzędzie frezerskie wykonuje ruch obrotowy. Ostrze narzędzia ścina kolejne warstwy obrabianego przedmiotu. Frezowanie CNC Śląsk jest procesem w pełni zautomatyzowanym dzięki czemu możemy osiągnąć bardzo dużą powtarzalność produkcji. Zaletą frezowania CNC jest również to, że możemy otrzymać nawet bardzo skomplikowane kształty. Gwintowanie CNC oraz grawerowanie są również możliwe do wykonania na frezarce CNC.

logo cncgroup

ADRES

CNCgroup.pl
44-240 Żory
Warszowicka 8