Obróbka metali 
Obróbka skrawaniem Śląsk

Oferujemy frezowanie, toczenie, wycinanie, elektrodrążenie, spawanie,
produkcję z tworzyw sztucznych i form wtryskowych

Obróbka metali to temat niezwykle szeroki, Frezowanie, toczenie – możliwości jest wiele. Na którą się zdecydować? Nie musisz tego wiedzieć! Wystarczy, że tak jak tysiące innych firm zaufasz nam, a my:

  • podpowiemy, który rodzaj obróbki metali powinniśmy zastosować,
  • ustalimy z Tobą, z jakiego metalu będziemy korzystać i wykupimy go (możemy również wykorzystać materiał dostarczony bezpośrednio przez Ciebie),
  • wybierzemy odpowiednią maszynę i narzędzia dostosowane do parametrów wykonywanego elementu i metalu, na którym pracujemy.

Toczenie Śląsk

Toczenie Śląsk w CNCgroup gwarantuje indywidualne podejście do każdego zlecenia. Z najwyższą skrupulatnością wyliczamy wszystkie parametry potrzebne do skutecznej pracy tokarki: prędkość skrawania, posuw oraz głębokość. Dzięki temu wykonywane przez nas elementy są nie tylko dokładnym odwzorowaniem rysunków, ale też charakteryzują się wysoką jakością powierzchni obrabianego kawałka.

Nad toczeniem Śląsk CNC group czuwa sztab specjalistów – doświadczonych operatorów oraz technologów.

Obróbka skrawaniem Śląsk

Tak zwana obróbka skrawaniem (inaczej obróbka ubytkowa) jest niezwykle uniwersalnym sposobem na wykonywanie bardzo precyzyjnych elementów maszyn i rozmaitych urządzeń.  Do ich tworzenia można używać przeróżnych materiałów – wystarczy, że do ich wykonania dobierzemy odpowiednie narzędzia. Obróbka skrawaniem na Śląsku pozwala m.in. na wykorzystanie stali, aluminium oraz metali kolorowych.

Toczenie CNC Śląsk polega na skrawaniu powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych elementów które mają kształt brył obrotowych – rur, walców. Toczony przedmiot posiada oś symetrii wokół której wykonywana jest obróbka. Toczenie CNC jest nowoczesną metodą obróbki wykorzystywaną we wszystkich gałęziach przemysłu. Komputerowe sterowanie tokarek pozwala na wykonanie niemal dowolnych kształtów relatywnie krótkim czasie, co przekłada się na realne oszczędności. Podczas toczenia obrabiany przedmiot wykonuje ruch obrotowy. Toczenie jest świetną metodą wykonywania gwintów dowolnej wielkości. 

toczenie cnc
toczenie cnc
„Jeśli robimy coś dobrze, to róbmy to jeszcze lepiej”
 
CNCgroup
logo

Procesy produkcyjne koordynują:

Karol Chmiel, Grzegorz Pogorzelski

logo cncgroup

ADRES

CNCgroup.pl
44-240 Żory
Warszowicka 8